lily.zaproszenia@gmail.com | +48 660 229 512

Zapytania do shoplo

Poniżej zapytania do shoplo, kolorem zaznaczono uzyskane odpowiedzi.

1. W jaki sposób można zablokować główny pasek menu, aby bo przechodzeniu w dolną część strony nie pojawiał się u góry ?

Obraz w treści 1

Odpowiedź Shoplo=> Wyłączony:


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Czy jest możliwość ustawienia, aby klient nie mógł zamówić mniej niż 10szt?
Np poprzez zablokowanie wpisania mniejszej wartości niż 10

Obraz w treści 2

Odpowiedź Shoplo=> Tak, jest taka możliwość, natomiast będzie wymagała stworzenia specjalnego skrypt JS, który będzie to robił, co będzie wiązało się z dodatkową opłatą.

Odpowiedź Lily.Zaproszenia => Dziękuję za informacje. Gdy uzbiera się więcej zapytań związanych z dodatkową opłatą, poproszę o wspólną wycenę.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. W jaki sposób można usunąć nagłówki na podstronie każdej kategorii?

Obraz w treści 3

Odpowiedź Shoplo=> Jest to standardowe w przypadku prawie każdego szablonu, dlaczego chciałaby Pan to zrobić? Możemy oczywiście to dla Pani zrobić, natomiast również będzie dodatkowo płatne.

Odpowiedź Lily.Zaproszenia => Napis ten znacznie odróżnia się na stronie i  nie jest moim zdaniem w zupełności potrzebny. Rozwiązanie, które bym preferował to podświetlenie w kolumnie nazwy kategorii w której w danym momencie jest użytkownik. Albo zwykłe podkreślenie zamiast kolorowego podświetlenia.

Odpowiedź Shoplo=>


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. W jaki sposób zmniejszyć puste przestrzenie pomiędzy miniaturkami produktów w "katalogu" oraz pomiędzy miniaturką a nazwą produktu?

Obraz w treści 4


Odpowiedź Shoplo=> Proszę dodać wszystkie produkty i zrobimy to dla Pana, nieodpłatnie. Natomiast dopiero po opłaceniu abonament.

Odpowiedź Lily.Zaproszenia => Super, jeżeli jest tylko taka możliwość, to jak najbardziej może to być w późniejszym etapie.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. Tutaj dwa pytania w jednym....
Jak można usunąć okienko "Filter"? Tak jak zaznaczono na poniższym screen'ie.
Czy można kontrolować które konkretnie "filtry" mają się wyświetlać?
Na screen'ie poniżej są trzy warianty: Kolor, Koperta, Cena. Chciałbym np, aby wyświetlało się tylko okienko do filtrowania po cenie.


Obraz w treści 5


Odpowiedź Shoplo=>

a. Całe filtrowanie może Pani włączać i wyłączać w opcja szablonu.

 

b. Chyba, że chodzi Panu po prostu o słowo filtr?
 
c. Jak wyżej może Pan dostosowywać to, jakie filtry się pojawiają.

Odpowiedź Lily.Zaproszenia => Tak dokłanie chodzi też o napis. Czy możemy usunąć to co zaznaczone na poniższym screenie kolorem czerwonym?