DARMOWA DOSTAWA wszystkie zamówienia powyżej 500PLN DARMOWA DOSTAWA
Informujemy, że czas realizacji dla zamówień personalizowanych LICZONY JEST OD DNIA AKCEPTACJI PROJEKTU. Projekty przesyłane są do 3 dni roboczych od przesłania danych klienta.
1000+ pozytywnych opinii
Bezpieczne zakupy
Unikalne wzory zaproszeń
O nas
O nas

Jest nam niezmiernie miło, że trafiliście Państwo do naszej internetowej pracowni. Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj wymarzone zaproszenia ślubne oraz dodatki weselne lub wspólnie stworzymy coś wspaniałego. Nie zapominajmy również o zaproszeniach na inne okazje, które również znajdziecie w Naszej ofercie.

Kilka słów o nas...

Pomagamy przyszłym parom Młodym oraz innym solenizantom już od Ponad 10 lat dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie papeterii. Od ponad 4 lat nasza pracownia mieści się w Krakowie, gdzie można zobaczyć większość naszych wzorów, sprawdzić materiały oraz zasięgnąć porady. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zaproszenia na takie okazje jak Ślub, wesele, 18-ste urodziny, komunia, chrzest, studniówka, zaproszenia firmowe, bony podarunkowe i inne. Nasze produkty cechuje niezwykła dbałość o szczegóły, a przy tym staramy się, aby zaproszenia pozostały w przystępnych cenach. Jeśli zastanawiacie się zatem, czy nasza pracownia jest odpowiednią, aby sprostać Waszym oczekiwaniom i powierzyć jej przygotowanie swoich zaproszeń to odpowiadamy - TAK!

Pozdrawiamy,
lilyzaproszenia.pl

"...dbamy o każdy szczegół, bo wiemy, że to Wasz wielki dzień..."


cookies

Nasz serwis korzysta z plików cookies w celu prawidłowego świadczenia usług, a także w celach statystycznych oraz reklamowych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

Więcej informacji