DARMOWA DOSTAWA wszystkie zamówienia powyżej 500PLN DARMOWA DOSTAWA
Informujemy, że czas realizacji dla zamówień personalizowanych LICZONY JEST OD DNIA AKCEPTACJI PROJEKTU. Projekty przesyłane są do 3 dni roboczych od przesłania danych klienta.
1000+ pozytywnych opinii
Bezpieczne zakupy
Unikalne wzory zaproszeń
Zaproszenia na Komunię do uzupełnienia

Zaproszenia na pierwszą komunię świętą do własnoręcznego uzupełnienia pozwalają na przekazanie gościom wspaniałej nowiny, jaką jest przystąpienie do jednego z najważniejszych sakramentów dziecka, ale również przedstawieniu informacji dotyczących miejsca oraz daty uroczystości.

Przed Tobą wzory zaproszeń komunijnych zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy szczegół. Nasze wyjątkowe kartki na komunię są tworzone w oparciu o aktualnie obowiązujące trendy w branży, a do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości papier i dodatki.


Strona główna KOMUNIA Zaproszenia na Komunię do uzupełnienia
Filtruj
Sortuj:
Opinie klientów

bardzo dobry
5/5.0
7359
opinie
Wraz z narzeczonym szukaliśmy czegoś delikatnego, ale żeby miało to coś. Kalka ze złotym sznureczkiem idealnie pasuje do złoconej karty. No i ta bordowa kopertaaa! Polecamy gorąco!
Karolina
Zaproszenia są cudowna spełniły moje oczekiwania od A-Z, obsługa i kontakt miły i szybki
Nicole
Piękne zaproszenia, na żywo prezentują się jeszcze lepiej.
Natalia
Zaproszenia są przepiękne i wprawiają w zachwyt każdego zaproszonego. Piękne i staranne wykonanie. Jesteśmy zachwyceni. Pozdrawiamy
Dominika
cookies

Nasz serwis korzysta z plików cookies w celu prawidłowego świadczenia usług, a także w celach statystycznych oraz reklamowych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

Więcej informacji