DARMOWA DOSTAWA wszystkie zamówienia powyżej 500PLN DARMOWA DOSTAWA
Informujemy, że czas realizacji dla zamówień personalizowanych LICZONY JEST OD DNIA AKCEPTACJI PROJEKTU. Projekty przesyłane są do 3 dni roboczych od przesłania danych klienta.
1000+ pozytywnych opinii
Bezpieczne zakupy
Unikalne wzory zaproszeń
Projekty indywidualne
Projekty indywidualne

Jeśli masz pomysł na zaproszenia, których nigdzie nie możesz znaleźć to zapraszamy serdecznie do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować projekt według Twojej indywidualnej specyfikacji. Jeśli w Naszej ofercie znajdują się wzory zaproszeń, które chciałbyś zmodyfikować w dowolny sposób, również zapraszamy do kontaktu.

Wszystkie prawa do projektów indywidualnych wykonywanych wg wytycznych klientów należą do naszej firmy. Nie udostępniamy klientom plików graficznych do projektów indywidualnych. Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystywania projektów przygotowywanych wg wytycznych klientów w celach komercyjnych (do sprzedaży w ramach prowadzenia naszej działalności).

cookies

Nasz serwis korzysta z plików cookies w celu prawidłowego świadczenia usług, a także w celach statystycznych oraz reklamowych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

Więcej informacji