DARMOWA DOSTAWA wszystkie zamówienia powyżej 500PLN DARMOWA DOSTAWA
Informujemy, że czas realizacji dla zamówień personalizowanych LICZONY JEST OD DNIA AKCEPTACJI PROJEKTU. Projekty przesyłane są do 3 dni roboczych od przesłania danych klienta.
1000+ pozytywnych opinii
Bezpieczne zakupy
Unikalne wzory zaproszeń
Program lojalnościowy
Program lojalnościowy

Działasz w branży ślubnej? A może masz spore zasięgi i chciałabyś to wykorzystać? Świetnie się składa. Korzystając z naszego programu lojalnościowego możesz zarabiać 10% wartości każdego zamówienia z Twojego polecenia. Jak to działa? To proste. Zakładasz konto w naszym sklepie. W zakładce program lojalnościowy generujesz swój indywidualny kod. Następnie wysyłasz go osobom, które mogą być zainteresowane kupnem naszych produktów. Za każdym razem kiedy ktoś złoży zamówienie z Twojego linku na Twoje konto zostanie przypisane 10% wartości takiego zamówienia, a ty zostaniesz o tym od razu poinformowana mailowo ;) Świetnie, co? Każda taka prowizja będzie możliwa do wypłaty po 14 dniach, a minimalna kwota wypłaty to 50 PLN.
To co, działamy?cookies

Nasz serwis korzysta z plików cookies w celu prawidłowego świadczenia usług, a także w celach statystycznych oraz reklamowych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

Więcej informacji